Bawean + Bhanu
8-10.12.2008 - Kempen, Deutschland


   

Cita začala konečně 26.listopadu 08 po dlouhých deseti měsících hárat. Ve středu 3.prosince, tedy osmý den hárání City, jsme šly na změření hladiny progesteronu v krvi. Hodnota byla velmi nízká a byla pod 1. Další vyšetření bylo naplánované až na pondělí večer.

V sobotu večer, jsem ale u City zpozorovala příznaky naznačující blížící se vhodnou dobu ke krytí. Trvala jsem proto okamžitě na dalším vyšetření, což se uskutečnilo v neděli ráno, kdy jsem musela dojet 80km za veterinářem přímo domů :o) Hladina progesteronu ukazovala v 11 hodin dopoledne 6,1 a to znamenalo poplach !

 Na cestu jsme se vydaly v noci po desáté hodině a po osmi hodinách cesty a zvládnutí přibližně 800 km, jsme byly v pondělí v sedm hodin ráno v cíli. Cestu jsme musely zvládnout bez GPS, neboť těsně před tím, než jsme měly vyrazit jsem zjistila, že v mé navigaci není Německo. Se mnou a Citou jela má kamarádka Michaela, které i touto cestou velmi děkuji. Bez ní by to nešlo ! Marek jet bohužel nemohl a já bych nejspíš sama tak dlouhou cestu nezvládla.

 Majitelé Bhanua Silvie a Christian, jsou neskutečně milí, zábavní a velmi pohostinní lidé. Strávily jsme u nich krásné tři dny a Bhanu s Citou tak měly možnost k „nonstop“ krytí :o)
Bhanu byl velmi šikovný a i když byla Cita jeho první fena, věděl si po pár minutách rady a jak správně nato. Cita se chovala jako profesionálka a Bhanuovi velmi pomáhala. Plán byl splněn na 100% a ti dva to spolu zvládli velmi dobře !

Bhanu je překrásný pes s vyjímečnou povahou a já jsem nemohla vybrat lépe !