Elza & Abayomi in love "mating"

15.04.2012 - Elza je nakrytá !!  
Vše proběhlo hladce,  jak z učebnicového příkladu. Elza je po mamince Citě a s krytím nedělala sebemenší problémy. Psi se seznámili, třicet minut si pohráli a poté šli "na věc". Spojeni byli osm minut. Krytí jsme už neopakovali. Nyní zbývá jen čekat, zda se Elzy březost potvrdí. Velmi se těšíme a moc doufáme, že vše klapne!

 

 

 


14.04.2012 -  Elza je připravená :o)  .....

Na první zjištění hladiny progesteronu v krvi, jsem šla s Elzou za třináct dní, tedy v pátek 13.04. Elza měla přesně 3,01. Další návštěva u lékaře byla plánovaná až na pondělí. Den poté, tedy v sobotu, se mi ale Elza nezdála a při zkoušce se sousedovic psem, jevila jasné známky ochoty ke krytí. Tak jsem se opět vydala na veterinu a Elza byla na šestce. V neděli 15.04. jsme vyrazily na krytí !! 


01.04.2012 - začala ELZA hárat !
v sobotu 31.03. jsme byli na výstavě v Českých Budějovicích. Elza se mi od rána nějak nezdála, stále pobíhala tam a zpět, byla roztěkaná, ke všemu čmuchala.... říkala jsem si, že má asi špatný den, nebo že ji něco nesedí. Na výstavu za námi dorazili kluci Baxi s Kamim a Elza na ně velmi dorážela a stále se dožadovala jejich pozornosti. Tak jsem ji zkontrolovala a odhalila ji :o) je to tady, Elza začala s háráním o dva měsíce dříve .... Elza na výstavě dopadla jako Výborná 3 ze 17 fen.